Warszawska Szkółka Siatkarska swoje treningi na warszawskiej Białołęce rozpoczęła w 2021roku.
W sezonie 2023/24 prowadzimy treningi z piłki siatkowej dla chłopców i dziewczynek z roczników 2010-2015. Na treningi zapraszamy wszystkie dzieci bez względu na poziom zaawansowania.  Trening siatkarski poprawia sprawność ruchową dziecka. Nauka poszczególnych elementów technicznych doskonale rozwija koordynacje młodych zawodników.
Jest to gra zespołowa, która uczy przede wszystkim zasady fair play i wzajemnej pomocy. Wspólna radość po zdobytych punktach i przeżywanie porażek jest niezwykle ważnym elementem w rozwoju młodego sportowca. Wspieranie swoich kolegów z drużyny czy dopingowanie zespołu jest nieodłączną składową tego sportu. Trening siatkarski kształtuje również takie cechy jak: pewność siebie, odwaga, umiejętność rozwiązywania konfliktów., systematyczność. Niewątpliwą zaletą jest to, że siatkówka jest sportem bezkontaktowym - ryzyko kontuzji ogranicza się do minimum.

Na naszych treningach prócz nauki poszczególnych elementów siatkarskich zwracamy uwagę na rozwój wszechstronny naszych uczestników. Prócz rozwoju ruchowego pracujemy również nad takimi cechami jak szacunek do przeciwnika, fair play, umiejętność współpracy w grupie - cechami, które są nieodłączne w osiąganiu wysokich wyników sportowych.

Warszawska Szkółka Siatkarska - NET Warszawa tel: 723-929-823

Easiest Website Builder